Hakkımızda

Troymar : Mermer (Blok, Plaka ve Ebatlı Kesim), Granit, Seramik.

Troymar firması 2007 yılında Hong Kong’ da firmamızın sahibi ve aynı zamanda CEO’su olan Murat Tatlı tarafından kurulmuştur. Troymar’ın Çin Halk Cumhuriyeti içerisinde faaliyette bulunduğu pazarlar: Xiamen, Shuitou, Guangzhou, Yunfu, Shenzhen, Şanghay, Pekin ve Tianjing başta olmak üzere Çin’in önemli üretim merkezlerini kapsamaktadır.

Faaliyetlerimiz ithalat ve ihracat olmak üzere iki başlık altında toplanmaktadır.

İthalat faaliyetlerimiz Çin merkezli olarak gerçekleşmektedir. Zemin ve cephe kaplama malzemelerinin ana kalemlerinden Mermer, granit ve seramik ithalat faaliyetlerimizin temelini oluşturmaktadır.  Başlıca ithalat yaptığımız ülkeler: Türkiye, Rusya, ABD, Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Arap Yarımadası’dır.

İhracat faaliyetlerimiz Türkiye merkezli olarak gerçekleşmektedir. Tüm Dünya’nın bildiği ve yakından takip ettiği Türk mermeri geniş ürün yelpazesi ve çeşitliliği ile ihracatımızın ana kalemini oluşturmaktadır. Türkiye’de faaliyette bulunduğumuz ve hakim olduğumuz pazarlar mermer ocakları ve fabrikalar ile beraber; Bursa, Bilecik, Burdur, Denizli, Antalya, Amasya ve Adıyaman şehirlerindedir.

Türkiye’ de Tatlı Doğal Taş olarak 2012 yılında kurulan firmamız, mermer blok ihracatında kendine önemli bir yer edinmiştir. Çalışma disiplini ve iş ahlakıyla kısa sürede müşterilerin ve mermer sektöründe faaliyet gösteren diğer tüm kuruluşların saygısını ve güvenini kazanmıştır.

Uzak Doğu’ da ve Türki Cumhuriyetler’ de elde ettiğimiz tecrübeler, katıldığımız fuar ve organizasyonlar yüzümüzü Avrupa’ ya ve ABD Piyasası’ na dönmeye vesile olmuştur. Bu bağlamda kurulan en yeni ve hızla büyüyen firmamız Da Vinci sektörde yerini almıştır.

Ürün tedariği faaliyetlerimiz uluslararası pazarlamadan sorumlu yerli ve yabancı çalışma arkadaşlarımızla müşteri talepleri doğrultusunda, en doğru zamanda ve hatasız olarak gerçekleşmektedir. Yaptığımız işlerin niteliği ve müşterilerimizin pozitif geri dönüşleri bizi daima bir adım ileriye taşımaktadır. Troymar gerek kendi üretimiyle gerek üreticilerle olan ilişkileriyle inşaat firmaları için en geniş ürün yelpazesine ve kaliteli malzeme sunma imkanına sahip olan firmaların başında gelmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Referanslarımız

Geçmişteki başarımız gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır.... Geride bıraktığımız kuruluşumuzdan bu yana gecen sure içerisinde Dünyanın farklı coğrafyalarında 2 milyon m2’yi aşkın saygın ve sayılı projelere malzeme gönderdik. Gerek urun kalitemiz gerekse rekabetçi fiyatlarımızla kısa surede bu basariyi yakaladık. Firma prensiplerimiz ve saygın müşterilerimizin değerli projelerinin önemi adına referanslarımızı ve detaylarını siz değerli müşterilerimizle görüşmemiz sırasında özel olarak paylaşmayı uygun görüyoruz.

Copyright 2016 © Troymar